Grup Hepsi Fan Club
HavaLı Msn NickLeri 903
Grup Hepsi Fan Club
HavaLı Msn NickLeri 903
Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Süpper Fan xD

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HavaLı Msn NickLeri

4 posters
YazarMesaj
^_^[JoNaS & KLM]^_^
Moderatör
Moderatör
^_^[JoNaS & KLM]^_^

Nerden : 17.yy Şengüller Krallığından Küçük Kraliçe Yıldız Güneş.!
Takımım : HavaLı Msn NickLeri Galatasaray
Favorim : HavaLı Msn NickLeri 3818

HavaLı Msn NickLeri Empty
MesajKonu: HavaLı Msn NickLeri   HavaLı Msn NickLeri Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 12:47 pm

1 KaLbi 2 Kişi PayLasamaZ..! Exclamation

BasTım Mühürü GöReceK güNünü!! Twisted Evil

Herseyin Yeri ve zaMaNı vardıR..Bu Yer ve zaManın uyGun oLduğu bir ZamaN asLında bi YaLandır..

Wink İster susar ayrıLık konusmasıNı dinLersin..İster hayKırır AyrıLığa 1 Kez oLsn isYan edersN' cheers

KéNdiNzi PaHaLı ZaNNéTMéin HéPNZN !NdRMli qüNLéRni ßiliOrm

Hayat Yollardan Çizilmi$ oLsa BiLé Yollardan Birini SéçéCékSin Séçtiğin Yolda öLüm BiLé oLsa Sélam Vérip GéÇéCékSin..

Bu Cinayet Günahın Günahın En Has HaLi ihaNeT ! Hakkımı Ver GiDeyim Adalet!!.

Yéni Bir Sayfa Açtım KénDiMé içinDé SéN Yoksun.. Kalbim hayvanat BahÇesi DéğiLki içinDé köPeqLér oLSun . .

Hér Adamım Diyen Adam DéğiLdir,,SéninDe Dédiğin Gibi Hér DélikanLıyım DiYén DéliKanLı Déğildir SénınDé olmaDığın Gibi !!!!

Né Sés Né Néfes Né De Rüzgar Bağışlar Séni DöNüp Sırtını Giderken SöyLe Kim KarŞıLar Séni ??

Pa$a GönLüm İsTéRSé SéVéRim Zorlama İsTérSém Sévdiririm DiyéCékSinKi NéRéYé Kadar Bu HavaLAr ? Kim TaKaR ! DévRan DöNéNé kaDar !! . .

Zülmü Alkı$LaYamam,Zalimi AsLa SéVéMéM Gélénin Kéyfi için GéçmiŞé Kalkıp Sövemem !

Birini sewdim:werem oldu
Birini sewdim:kanser oldu
Birini sewdim:kamyon çarptı
Birini sewdim:eşek tepti
Birini sewdim:eller aldı
KAFAMI BOZMA
senide sewerim haaa..

YasakLandın!! Hep SakLandığın bu KaLpten kovuLdun Sen.Isınıp Uyumayı Unut,SarıLıp AğLamayıda Günaydın Gittim Ben....

ÇizDm $iLdm qéÇmisiMzi qLéCéqé Da!R ßtn éSkizLri.$nLé yARnm yoqqi...''hayatımsın'' cMléSndqi qizLi ÖzNe Sanm$tm qéNdimi!

ßiz Nrde Hata Yaptk?! ßi anLk sinrLe onca resmi yaktık! Yırttık attık onuru çoğu kez.. Göz mü değdi be 'aşkım' imrenirdi herkes..

YoLcuLuk nereye, kimLer uğruna öLmeye!? 4 yaLnızLıkLa 1 Doğruyu ***ürmeye... Hadi ağLa ağLa.. ßöyLe Kahpedir Dünya.!!
ankara seni sen olduğun için değil sevdiğim senin yanında olduğu için seviyorum

///^AşIk oLmAk DeİL BiR öMüR BoYu SeVe BiLmEkTiR MaRiFeT^///

уαℓαηѕαη уαℓαηı ѕєωєяιм єℓιм∂є ∂єğιℓ...

€g€я $€νg!η ß!я н€ν€$$€ g€яç€к ∂€1ℓ нαуαℓ$€ η!¥€т!η $€ν!ρ α¢1 ν€ям€к$€ $€νм€ ß€η1 αякα∂4$...

уσкℓυğυη∂α ιηтιнαяℓαяα мєуιℓℓιуιм,,¢αη çєкιşιуσя нαуαℓℓєяιм...

•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> .... «« .!!•?•??•?•

İNSANLAR VARDIR SEVGİYE LAYIKTIR.İNSANLAR VARDIR SEVGİNİN EN YÜCESİNİ VERSENDE AŞAGLIKTIR

Verdiğin çiçeği kuruttum çiçeğin adı gülmüydü karanfilmiydi unuttum aşkımı ilan ederken şahidimiz aymıydı...güneşmiydi unuttum

Sen Benim Sarhoşlugumsun Ne Ayıldım Ne De Ayılmak İstedim

k!mSeLr KaNmA$In B€N KaNdıM !$t€...!

né kadaR koLay aRTık Séni SéwiyoRum démék PéKi ya qéRçéKTén séwmék..!?!

.....YAKIP BÜTÜN AŞKIMI KÜLÜ MAZİYE GÖMDÜM YAŞANILAN SEVDAYI SENİ KALBİME GÖMDÜM......

Káç öLüm wáЯ$á qözéé áLdm háyáTımıı çöPé áTtm Tüm RüyáLaЯ Káßu$ Y!né KoЯkuy0ruMmM

n e g ö z l e r i n d e b i a n l a m n e d e s ö z l e r i n d e b i ç i k a r a r a r i m , h a y a t i k u r a l l a r a g ö r e d e g i l k a f a m a g ö r e y a s a r i m . . . !

H e r G ü n B ö y l e y i m i s t e . . . B e n M a h k u m A s k k e l e p ç e ! ! !

B i r S e v d i g i m V a r k i S o r m a y i n B e n o N a D e L i o B E N D E N D E D e L i . . ! !

s e v d i m b e n s e n i n e r d n b i l e y d i m s e r e f s i z l i g i n i . ayrıldık sna anlatamadm kaçtım kaçtm kurtulamadım
Twisted Evil inşallah beğenirsiniz...Chock mu sizce.? Question yhani fazla mı yazmışım.?
JéLLγ Bσση

JéLLγ Bσση

Favorim : HavaLı Msn NickLeri 3818

MesajKonu: Geri: HavaLı Msn NickLeri   HavaLı Msn NickLeri Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 10:53 am

Biraz fazla kaçmış ama çok sağol. Razz
.!.eLiF.!.
Site Kurucusu
Site Kurucusu
.!.eLiF.!.

Favorim : HavaLı Msn NickLeri 3820

MesajKonu: Geri: HavaLı Msn NickLeri   HavaLı Msn NickLeri Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 9:56 am

hepsini okDm chok qsLLer Smile
http://gruphepsifan.realbb.net
qüℓçιη_¢єяєη
Moderatör
Moderatör
qüℓçιη_¢єяєη

Takımım : HavaLı Msn NickLeri Fenerbahce
Favorim : HavaLı Msn NickLeri 3820

MesajKonu: Geri: HavaLı Msn NickLeri   HavaLı Msn NickLeri Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 12:50 pm

KéNdiNzi PaHaLı ZaNNéTMéin HéPNZN !NdRMli qüNLéRni ßiliOrm

Hayat Yollardan Çizilmi$ oLsa BiLé Yollardan Birini SéçéCékSin Séçtiğin Yolda öLüm BiLé oLsa Sélam Vérip GéÇéCékSin..

Şu ikisini msn'ye yazdım sprler çok saol.

HavaLı Msn NickLeri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Komik MSN Nickleri