Grup Hepsi Fan Club
Evde Tek KaLan Çocuğun ÖLümü 903
Grup Hepsi Fan Club
Evde Tek KaLan Çocuğun ÖLümü 903
Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Süpper Fan xD

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Evde Tek KaLan Çocuğun ÖLümü

4 posters
YazarMesaj
^_^[JoNaS & KLM]^_^
Moderatör
Moderatör
^_^[JoNaS & KLM]^_^

Nerden : 17.yy Şengüller Krallığından Küçük Kraliçe Yıldız Güneş.!
Takımım : Evde Tek KaLan Çocuğun ÖLümü Galatasaray
Favorim : Evde Tek KaLan Çocuğun ÖLümü 3818

Evde Tek KaLan Çocuğun ÖLümü Empty
MesajKonu: Evde Tek KaLan Çocuğun ÖLümü   Evde Tek KaLan Çocuğun ÖLümü Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 3:04 pm

şehirden uzakta,mezarlığın karşısında iki katlı bir ev vardı.evde burungil ailesi yaşıyordu.küçük on iki yaşlarında bir de çocukları vardı.birgün çocuğun annesi ve babsının her zamanki gibi bir işleri çıktı.anne ve baba fransa`ya gidecekti.çocukları ahmet`idedsinin yanına bırakacaklardı.ama ahmet annesiyle babasının durmadan iş için onu dedesine bıraktıkları için kızıyordu.o yüzden annesi ve babasını terleyerek şöyle dedi:
-ben büyüdüm artık evde tek kalabilirim
annesi ve babası ısrar etti.ama malesef vaz geçmedi.annesi ve babası fransa ya gittiler.ikindi vakitlerinde çocuk eve geldi.mezarlık o kadar korkunçtu.çocuk akşam olunca televizyonun karşısına geçti.saatler saatleri kovaladı.saat gece yarısını geçti.çocuk tek uyuyamadı.gece televizyonda izledikleri korkunç flimler onun hayal gücüyle oynadı.gece yarısı elektrikler gidince çocuk çok korktu.çocuk ogece yağmurun başlamasıyla gök gürültüleriyle çok korktu.pencereler açıldı ve çakmaya başladı.çocuk çok korktu.mezarlıktan yükselen dumanlar pencereden gözüküyordu.çocuk gözünün önünde mezarlığa doğru bir canavar yüzlü vampir ebenzeyen birşey belirdi.mezar tabutları çocuğu çok korkuttu.çocuk geri geri geri geldi.sonunda o yüzüne gözüken hayali şeyler çocuğun pencereden düşmesine sebep oldu.çocuk öldü.çocuk bir hafta sonra anne ve babasının gelmesiyle fark edildi.çocuğun ölüsü kokmuştu.çocuk her gece o evin kenerlarında değişik seslerde sesler çıkarıyor.annesi ve babası oradan taşındı.onun yerine başka bir aile geldi.ama o ölen çocuğun yaşındaki yeni gelen çocuğu ölen çocuk vampir gibi öldürdü.sakına korkmadım demeyin.bunu yazarken ben bile ürktüm .
affraid affraid Ürkütünüz mü açıkça söyleyin
JéLLγ Bσση

JéLLγ Bσση

MesajKonu: Geri: Evde Tek KaLan Çocuğun ÖLümü   Evde Tek KaLan Çocuğun ÖLümü Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 6:54 pm

Ürkmedim. Very Happy
^_^[JoNaS & KLM]^_^
Moderatör
Moderatör
^_^[JoNaS & KLM]^_^

Nerden : 17.yy Şengüller Krallığından Küçük Kraliçe Yıldız Güneş.!

MesajKonu: Geri: Evde Tek KaLan Çocuğun ÖLümü   Evde Tek KaLan Çocuğun ÖLümü Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 8:33 pm

aslında bende sadece sizi korkutmak için öLe yazdım Twisted Evil nese chock ilginç bi hikaye benim izlediğim son filmde böle bi filmdi
.!.eLiF.!.
Site Kurucusu
Site Kurucusu
.!.eLiF.!.

Favorim : Evde Tek KaLan Çocuğun ÖLümü 3820

MesajKonu: Geri: Evde Tek KaLan Çocuğun ÖLümü   Evde Tek KaLan Çocuğun ÖLümü Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 10:30 am

ürkmedim xD
mezarlıqın karsınnda evmi olur ya xD xD
http://gruphepsifan.realbb.net
qüℓçιη_¢єяєη
Moderatör
Moderatör
qüℓçιη_¢єяєη

Takımım : Evde Tek KaLan Çocuğun ÖLümü Fenerbahce
Favorim : Evde Tek KaLan Çocuğun ÖLümü 3820

MesajKonu: Geri: Evde Tek KaLan Çocuğun ÖLümü   Evde Tek KaLan Çocuğun ÖLümü Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 12:41 pm

olur cnm benim annemin kuzeninin evi mezarlığın karşısında pale

ama ürkmedim XD

Evde Tek KaLan Çocuğun ÖLümü
1 sayfadaki 1 sayfası